Аптеки смт. Яблунів

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Медицина
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=11822 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

Яблунів - це селище міського типу Косівського району Івано-Франківської області. Воно розташоване в мальовничій місцевості на берегах річки Лючки біля підніжжя Карпат. З півночі і півдня до поселень прилягають ліси. Через селище проходить автомобільна дорога, яка з'єднує Коломию і Косів. Відстань до Косова 17 км. відстань до Коломиї 16 км.

Сьогодні Яблунів світле, принадне і впорядковане селище міського типу де проживає 1786 осіб.

У селищі є братська могила воїнів радянської армії, які загинули під час Другої світової війни на території району.

У 1997 р. закінчили будівництво і посвятили церкву Сострадання Пречистої Богородиці і Різдва Пречистої Богородиці.

На даний час у селищі є загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, санаторна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з розумовими вадами, дитяча музична школа, дитячо-юнацька спортивна школа "Соколята", дитячий садок "Писанка", центр дитячої творчості.

Ще в селищі є народний дів в якому працюють аматорські гуртки, які мають широке визнання. Три колективи одержали звання "народних": чоловічий аматорський народних ансамбль "Дзвони Карпат", жіночий аматорський народний ансамбль "Чарівниця", аматорський вокально-інструментальний народний ансамбль. Одержали визнання хор "Просвіти", та ансамбль ветеранів "Надвечір'я".

На території Яблунова є понад 20 крамниць, здебільшого продуктових. Найбільші з них "Універсам", "Галочка", "Лимон". "Едельвейс". Кафе "Візит", кафе "Овен", мінімаркет "Люкс".

Але головним у Яблуневі є центральна районна лікарня. Вона має поліклінічне відділення, терапевтичне відділення. Хірургічне відділення. Травматологічне відділення. Неврологічне відділення, гінекологічне відділення. Педіатричне відділення. Акушерсько-гінекологічне відділення.

При лікарні є районний реабілітаційний центр для людей похилого віку.

У Яблунові на даний час працює дві аптеки. Одна досить давня у центрі Яблунева під назвою "Фіалка". Завідує нею наша односельчанка Табахарнюк А.В. Завжди в ній затишно і комфортно. Працівники дуже приємні в ввічливі, порадять, що придбати для дорослих і дітей. Асортимент ліків досить великий, зараз є дуже багато нових препаратів і вони завжди є у цій аптеці. А якщо і чогось немає, то необхідно зробити замовлення і через невиткий проміжок часу все підвозять. З приємністю відгукуються односельчани та люди з прилеглих сіл про нашу аптеку, тому, що медичний колектив завжди на своєму місці, а це звучить гордо.

Також у нашому селищі працює ще одна аптека № 182 це вже лікарняна. Розташована вона серед мальовничої природи, з усіх боків її оточує чарівна зелена краса. В усі пори року тут казковий краєвид, але весною і літом особливо тому, що все прокидається, оживає і цвіте буйним цвітом своєї краси.

Аптека знаходиться в приміщенні центральної районної лікарні. Тут обслуговують людей, що лікуються та лежать в стаціонарі, а також всіх хто бажає. Працюють в ній досить кваліфіковані працівники з великим досвідом і трудовим стажем. Завідує аптекою також наша жителька селища Дрогомирецька Н.Д. чуйна до людської біди, завжди приходить на допомогу із своїми порадами і пропозиціями.

Високим авторитетом користуються тут і досвідчені провізори, які завжди на своєму місці і завжди стають на допомогу своїм пацієнтам.

Але найголовніше робити людям добро і вони тобі віддячать тим же. Тож будьмо завжди на висоті свого надбання, бо це найцінніший людський скарб.
Найти репетитора

Найти репетитора

При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100