Елементи головного вікна Мathcad'а

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Информатика, IT
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=12983 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

Після запуску Mathcad'а на екрані з'являється головне вікно системи, елементи якого ми розглянемо більш докладно.

" Головне меню

надає можливості доступу до математичних, графічних, символьних команд і до команд редагування та управління вашими робочими аркушами.

Через меню "Help" можна дістатися до всіх електронних книг Mathcad'а, встановлених вами. Дві електронні книги - "Desktop Reference" та "Book Sampler" - встановлюються разом із Mathcad'ом. Книга "Desktop Reference" містить сотні корисних формул та фізичних констант, у той час як у книзі "Book Sampler" наводяться численні приклади розв'язання задач із математики, механіки, фізики, статистики тощо.

" Математична панель

розташована нижче головного меню і надає можливість швидкого введення математичних операторів. Якщо ви утримуєте деякий час покажчик миші на одній із кнопок вказаної панелі, то побачите короткий підказ про призначення цієї кнопки:

- Арифметична палітра

- Палітра відношень та бульових функцій

- Палітра графіків

- Палітра векторів та матриць

- Палітра математичного аналізу

- Палітра програмування

- Палітра грецьких літер

- Палітра символічних операцій

При натисканні вказаних кнопок ви одержите палітри для вибору конкретних операторів. При натисканні на символ відповідного оператора він переноситься у ваш робочий аркуш.

" Панель інструментів

надає можливість швидкого виконання багатьох загальних процедур таких, як відкриття нового або існуючого робочого аркушу, його збереження та друкування, редагування, перевірка правопису і т. і.

Дві корисних кнопки з вказаної панелі:

- Запускає "Resource Center" - центр ресурсів, який містить зокрема "QuickSheets" - збірник шаблонів робочих аркушів Mathcad, призначених для розв'язування загальних математичних задач.

- Запускає довідку.

" Панель форматування

дозволяє вам вибирати шрифти для тексту та математичних виразів або стилів.

" Панель управління навігації в центрі ресурсів

з'являється завжди, коли відкривається електронна книга. Ви можете знайти відповідний розділ або тему, що цікавлять вас, та переміститися у будь-яке місце книги.

" Рядок повідомлень

знизу головного вікна Mathcad'а надає підкази про стан системи, результати виконаної операції, нагадує про сполучення клавіш тощо. Тут також міститься повідомлення про стан обчислень у вашому робочому аркуші - "auto" - це означає, що Mathcad автоматично переобчислює всі вирази при зміні даних. Під час обчислень тут з'являється повідомлення "Wait" ("Чекайте"), при цьому курсор приймає форму лампочки, що горить. Нарешті, у рядку повідомлень міститься інформація про те, чи натиснуті клавіші "Caps Lock" та "Num Lock", а також номер сторінки вашого робочого аркуша.


При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100