Звіт про виконання практичних завдань з дисципліни Менеджмент персоналу

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Отчет. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Менеджмент
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=4147 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.
Страница 1 из 2 [Всего 2 записей]1 2 »

ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ 1.

(завдання № 1 )

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА БАЗИ ПРАКТИКИ

Промінвестбанк - Український акціонерний комерційний промислово - інвестиційний банк. Найбільший комерційний банк України. Входить до числа 500 найбільших банків Європи Універсальний, має ліцензію № 1 Національного банку України на здійснення банківських операцій.

Промінвестбанк України виступає провідним фінансовим інститутом країни. Він має понад 600 балансових та безбалансових відділень по всій території України. Всі відділення певною мірою взаємопов'язані між собою та доповнюють один одного. Одним з них є Чернігівське Центральне відділення Промінвестбанку України.

Центральне відділення Промінвестбанку України м. Чернігова має три філіали: Ніжинське, Прилуцьке та Березнянське відділення. Цей банк має колективну форму власності. В Промінвестбанку обслуговується велика кількість клієнтів - юридичних, фізичних осіб та підприємців. Вони репрезентують фактично усі галузі народного господарства України. Особливо багато клієнтів працює у таких ключових сферах економіки як електроенергетика, паливна, вугільна промисловість, будівництво, машинобудування, літакобудування, суднобудування. В банку обслуговуються клієнти різних форм власності. Промінвестбанк України продовжує проводити політику кредитно - інвестиційної підтримки національного таваровиробника.

Діяльність Центрального відділення здійснюється у відповідності до чинного законодавства та нормативних документів банку.

Український акціонерний комерційний промислово - інвестиційний банк відповідно до Ліцензії № 1, виданої Національним банком України 6 серпня 1998 року, дозволяє Чернігівському Центральному відділенню Промінвестбанку України здійснювати такі банківські операції:

1. Касове обслуговування клієнтів.

2. Відповідальне збереження цінностей клієнтів банку.

3. Ведення рахунків клієнтів ( резидентів) у грошовій одиниці України.

4. Проведення операцій з касового виконання Держбюджету України, в тому числі ведення бюджетних рахунків клієнтів та рахунків державних позабюджетних фондів.

5. Проведення операцій з касового виконання місцевого бюджету, ведення бюджетних рахунків клієнтів та рахунків місцевих позабюджетних фондів.

6. Кредитування юридичних та фізичних осіб і фінансовий лізинг.

7. Факторинг.

8. Залучення депозитів юридичних осіб.

9. Ведення рахунків резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та клієнтів нерезидентів у грошовій одиниці України.

10. Неторговельні операції з валютними цінностями.

11. Залучення іноземної валюти на внутрішньому ринку укпаїни.

12. Фінансування капітальних вкладень за дорученням власників інвестованих коштів.

13. Купівля, продаж цінних паперів, та операції з ними.

14. Управління грошовими коштами та цінними паперами за дорученням клієнтів.

15. Купівля, продаж державних цінних паперів та операції з ними.

Чернігівське Центральне відділення Промінвестбанку України об'єднує апарат Центрального відділення Промінвестбанку в м. Чернігові, Прилуцьке відділення, Ніжинське відділення та Березнянське відділення Промінвестбанку України, в яких працює 207 чоловік.

Станом на 26.09.2000 р., в Центральному відділенні Промінвест банку працює 119 чол. в тому числі займають посади спеціалістів 91 чол., посади касирів - 10 чол., МОП - 18 чол.

У Прилуцькому відділенні налічується 38 чоловік; у Ніжинському - 35 чоловік; у Березнянському - 15 чоловік.

Протягом 1999 року всі відділення працювали рентабельно. За минулий рік отримано доходу більше приблизно на 40 %, у тому числі по відділеннях:

- Чернігів - у порівнянні з 1998 роком отримав доходу більше на 25%;

- Прилуки - більше на 85%;

- Ніжин - більше на 43%;

- Березне - більше на 40%.

Найбільшу частку доходів банку склали процентні доходи і доходи від торгівельних операцій.

За минулий рік проведено витрат на 70% більше, ніж за 1998 рік, у тому числі по відділеннях:

- Чернігів - у порівнянні з 1998 роком проведено витрат більше на 50%;

- Прилуки - більше на 130%;

- Ніжин - більше на 80%;

- Березне - більше на 55%.

Темпи росту витрат за 1999 рік випереджають темпи росту доходів. Причиною тому є ряд факторів, до яких відносяться:

" Невключення до складу валових витрат податку на прибуток;

" Нарахування прискореної амортизації;

" Та інші.

План доходів Центрального відділення на 1999 рік виконаний на 120% в цілому по області, план витрат виконано на 125%.

Всі відділення виконали плани доходів та витрат. Витрати на утримання персоналу банку за 1999 рік знизились в порівнянні з 1998 роком на 12%.

Промінвестбанк активно співпрацює з багатьма закордонними банками. Так , велика робота проводиться з "Дойчебанком","Комерцбанком", "Банком оф Нью-Йорк","Айнджибанком" та іншими. Платежі в твердій валюті проводяться через систему "Свіфт".

ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ 2.

(завдання № 2 )

Важно не то место, которое мы занимаем,

а то направление в котором мы движемся.

Гольмс

В зв'язку з тим, що я, Чугай Н.Г. проходжу практику не в державній установі, а в банківській структурі, Промінвестбанк України , в якому не користуються " Класифікатором професій ДК 003 - 95 ", тому що цей класифікатор не підходить за його специфікою діяльності, я не можу використовувати запропоновану таблицю про структуру персоналу, оскільки ця таблиця є неприйнятною для банку.

Станом на 01.01.2000 р. Чернігівське Центральне відділення Промінвестбанку України об'єднує апарат Центрального відділення в м. Чернігові, Прилуцьке відділення, Ніжинське відділення та Березнянське відділення Промінвестбанку України в яких працює 195 чоловік.

Мережа відділень Чернігівського регіону нараховує в своєму складі 4 касових вузли, 3 ощадні каси, 8 обмінних пунктів, 3 з яких працюють на агентських угодах. При всіх діючих підрозділах ( крім Березнянського відділення) працюють ощадні каси і пункти обміну валюти. Березнянське відділення проводить обмін іноземної валюти через касу на території банку.

Кадровий потенціал становить:

" Чернігівське Центральне відділення - 109 чол.

" Прилуцьке відділення - 36 чол.

" Ніжинське відділення - 35 чол.

" Березнянське відділення - 15 чол.

" Всього - 195 чол.

Серед них спеціалісти становлять:

" Чернігівське Центральне відділення - 81 чол

" Прилуцьке відділення - 26 чол.

" Ніжинське відділення - 23 чол.

" Березнянське відділення - 9 чол.

" Всього - 139 чол.

Структуру персоналу Чернігівського Центрального відділення Промінвестбанку можна представити в наступному вигляді:

Із наведеної вище таблиці, можна побачити, що на відміну від державних установ Чернігівському Центральному відділенню Промінвестбанку України притаманні саме такі категорії працівників, які складають загальну спискову чисельність 109 чоловік. Серед даного класифікатору виділяють три категорії працівників: спеціалісти ( загальна чисельність 81 чол.),які включають до свого складу економістів, бухгалтерських працівників, інженерів - програмістів, інженерів - технологів, інженерів електронщиків, інженерів, юрисконсультів, працівників по роботі з персоналом, працівників служби банківської безпеки; касири - 10 чоловік; молодший обслуговуючий персонал - 18 чоловік. Категорія спеціалістів в загальній списковій чисельності персоналу складає 74.3%, касирів - 9.2%, МОП - 16.5;%.

Отже, найбільш важливою та питомою для банку , як суб'єкту підприємницької діяльності є перша категорія, т. б. спеціалісти. Дана група службовців включає керуючого, замісника, головного бухгалтера, замісника головного бухгалтера, інженерів, юристів, і т.д. Питома вага кожної з цих складових у загальній чисельності спеціалістів складає: економісти - 38.3%, бухгалтерські працівники - 29.6%, інженери - програмісти - 4.9%, інженери - технологи - 7.0%, інженери - електронщики - 4.9%, інженери - 3.7%. юристи - 4.9%, служба безпеки - 6.2%. За освітою спеціалісти характеризуються наступними даними: вища освіта - 63 чол. (78%), середня спеціальна 16 чол. ( 20%), банківська школа 1 чол.(1%), середня освіта- 1 чол. (1%). Серед економістів вищу освіту мають 29 чоловік, серед бухгалтерських працівників з вищою освітою - 12 чоловік, 14 чоловік з вищою освітою серед інженерів, в юридичній службі всі з вищою освітою, працівники служби банківської безпеки - 4 чоловіки із 5 мають вищу освіту.

RSSСтраница 1 из 2 [Всего 2 записей]1 2 »

При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100