Комплекс вправ ранкової гімнастики

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Пособие. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Физкультура, спорт
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=13570 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

1. Ходьба на місці високо піднімаючи коліна 25-30 с.

2. В.п - О.С. 1-3 Ліву на крок в бік, три круга руками на зовні н. В. п. Те саме з кроку правого. Повторити 4-6 разів Т.П.

3. 10-15 стрибків з однієї ноги на другу, розслаблені руки внизу. Ходьба уповільненим темпом 15-20 с.

4. В.п. - О.С. 1-3 другою назад, руки вверх пружинний нахил в перед, руками доторкнутись підлоги. Голову не впускати ч. В. п. Повторити 4 6 разів Т.П.

5. В.п. - стійка, ноги на ширині плеч, руки поставити на пояс. 1-2 перенести вагу тіла на праву ногу. Повторити 8-10 раза Т.С.

6. В.п. - О.С. праву ногу витягнути вперед на носок, невеликий нахил назад, руки вверх. 2-3 праву ногу опустити на всю сторону стопи, передати на неї всю вагу тіла з невеликим нахилом прямим тілом вперед. Розслабити м'язи лівої ноги, руки опустити. ч. В.п. Те саме з другої ноги повторити по 4-6 раз Т.П.

7. В.п. - О.С. притримуючись правою рукою за опору ліву руку на пояс. 1 мах лівою в середину. 2 махи вліво. Те саме правою повторювати по 4-6 раз Т.П.

8. В.п. - О.С. 1 - напів присядки з поворотом тіла наліво, руки в сторони. 2 - випрямитись руки вверх. 3-4 те саме з поворотом на право. Повторити по 4-6 раз. Т.С.

9. В.п. - О.С. 1 - праву на крок в сторону, руки в сторони долоні доверху. 2 - долоні зжати в кулаки із силою зігнути до плеч. 3-4 приставити праву ногу, руки випрямити і вільно впустити. Те саме в другу сторону. Повторити по 4-6 раз Т.С.

10. В.п. - О.С. 1 - праву руку вверх, ліву в сторону, 2 - поміняти положення рук. 3 - ліву руку в сторону. 4 - руки опустити вниз і потрясти долонями. Повторити 4-6 раз. Т.С.

11. В.п. - О.С. 1 - праву ногу всторону на носок руки за головою. 2 - підняти руки вверх. 3 - ліву ногу всторону на носок, руки приставити до плеч. 4 - В.п. - руки опустити вниз. Те саме тільки ліву на носок. Повторити по 3-4 рази Т.С.

12. В.п. - О.С. 1-2 руки за голову. Стати на носки, протягнути і відвести лікті назад. 3 - стати на ступні лікті вперед. 4 - руки вниз з невеликим нахилом вниз - вперед. повторити 4-6 раз Т.С.

Умовні позначення.

Т.С. - темп середній - 8 повторний за 32 с.

Т.П. - темп повільний - повторний за 45 с.

В.п. - вихідне положення.

О.С. - основна стійка.


При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100