Робота з "гарячими" клавішами в ОС Windows

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Исследование. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Информатика, IT
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=13341 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

Для кращої і зручнішої роботи у програмах Windows були розроблені так звані "гарячі" клавіші.

Гарячі клавіші - набір клавіш, за допомогою яких можна швидко виконати деякі команди із арсенала програм, без допомоги миші. Більш за все використовуються в програмах, в яких використовується клавіатура як основний інструмент, наприклад Microsoft Word .

Комбінацію клавіш також можна визначити самостійно. Наприклад у програмі Word у головному меню назва кожного пункту містить підкреслені букви, при натисканні Alt та одночасному натисканні кнопки, яка відповідає підкресленій букві у меню на клавіатурі буде відкрите відповідне меню. Також у відкритому меню містяться у назві пункту підкреслені букви, при виконанні попередніх дій відбудеться дія, яка відповідає дії даного пункту меню. У сучасних комп'ютерах на клавіатурі міститься кнопка із логотипом Windows, після натискання цієї кнопки відкриється меню у якому містяться всі ярлики швидкого запуску певних програм, у цьому меню можна пересувати бар на потрібний пункт за допомогою кнопок із стрілками, при натисканні кнопки Enter виконається дія властива даному пункту.

Гарячі клавіші Windows

"Гарячі" клавіші можна також встановити на запуск будь-якої програми. Тобто при натисненні цих клавіш буде запускатися певна програма. Для цього потрібно виділити ярлик програми і натиснути ПКМ. Після цього відкриваємо пункт Свойства і в підпункт Быстрый запуск вводимо комбінацію "гарячих" клавіш. Комбінація "гарячих" клавіш повинна починатися із клавіш Ctrl + Alt + … .

Висновок: Отже я на цій лабораторній роботі навчився працювати з "гарячими" клавішами у ос Windows, що значно прискорює роботу із системою, дозволяє набагато швидше виконувати певні дії.


При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100