Робота з текстовим редактором Microsoft Word

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Информатика, IT
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=13350 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.
Страница 1 из 3 [Всего 3 записей]1 2 3 »

Розглянемо основні можливості при роботі з Word і рекомендації по їхньому застосуванню.

"

" Автоматизація виконання задач і отримання допомоги

"

" В Word 97 є широкий вибір засобів автоматизації, що спрощують виконання типових задач.

"

" Автозаміна

"

" Нижче перераховані деякі типи помилок, що можуть бути виправлені автоматичні при введенні:

"

" Наслідку випадкового натиску клавіші CAPS LOCK (вперше з'явилася в Word 95). Наприклад, в початку пропозиції слово Этот автоматично замінюється на Цей, а режим введення великих літер (відповідний натиснутій клавіші CAPS LOCK) автоматично відключається.

" Типові опечатки в словосполученнях. Наприклад, слова "поштовий адрес" автоматичні замінюються словами поштова адреса.

" Граматичні не сумісні пари слів. Наприклад, слова "это слово" автоматичні замінюються словами це слово.

"

" Автоформат при введенні

"

" В Word передбачена можливість автоматичного форматування тексту при введенні.

"

" Автоматичне створення і маркованых списків ,що нумерувалися (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо в початку першого елементу списку ввести зірочку, буде створений маркованый список.

" Автоматичне створення меж (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо ввести три і більше число дефісів (-) або знаків рівності (=) підряд, а після цього натиснути клавішу ENTER, буде автоматичні створена одинарна або подвійна межа.

" Автоматичне привласнення тексту вбудованих стилів (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо завершити рядок тексту не знаком перепинання, а подвійним натиском клавіші ENTER, їй буде автоматичні присвоєний стиль "Заголовок 1".

"

" Автоматичне форматування порядкових номерів і дробів (вперше з'явилося в Word 95; вживано тільки до англійського тексту). Наприклад, поєднання "1st" автоматичні замінюється поєднанням, а дріб "1/4" - символом ј.

" Автоматичне оформлення мережевих шляхів і адрес Интернета (наприклад,\\Reports\May\Week1. doc і http://www. microsoft. com/) як гіперссилок. При виборі гіперссилки на адресу Интернета автоматичні запускається наявний засіб перегляду Web і відкривається означена Web-сторінка. При виборі гіперссилки на мережевий шлях автоматичні запускається програма, необхідна для відкриття файлу призначення, і відкривається означений файл.

"

" Автоматичне застосування форматування, що використається для оформлення почала першого елементу списку, до початку наступних елементів цього списку. Наприклад:

" 1. Word 97 виконає всю роботу за вас.

" 2. Word 97 зробить ваші документи вродливими.

" Автоматична модифікація обрису символів. Наприклад, текст Жирний автоматичні переходить в Жирний, а _Курсив_ - в Курсив.

" Автоматичне перетворення послідовності плюсів і дефісів (+- - --+ - - --+) в таблицю. Кожній парі плюсів (+) відповідає один стовпчик.

"

" Автоматична заміна пробілів в початку елементу маркованогоабо списку ,що нумерувався відповідним відступом ліворуч.

"

" Автозаповнення

"

" Автоматична пропозиція повного варіанту слова або фрази після введення декількох перших літер. Щоб прийняти запропонований варіант, натисніть клавішу ENTER. Нижче перераховані деякі елементи, до яких вживано автозаповнення:

"

" Поточна дата;

" Дні тижд;

" Назви місяців;

" Ім'я автора і назва організації;

" Елементи списку автотекста.

"

" Автореферат

"

" В Word 97 з'явилася можливість виконання статистичного і лінгвістичного аналізу документа з метою виділення його ключових положень. На основі цього аналізу складається реферат. Таким Чином можна виділити ключові положення в електронному документі і продивлятись його з різним ступенем деталізації або помістити автоматичні складений реферат в окремий документ. Розмір реферату встановлюється користувачем і може варіюватися.

"

" При укладанні рефератів необхідно дотримуватися законів про авторське право. Відповідальність За точність реферату покладається не на програму, а на користувача.

"

" Автоматичне створення і попередній перегляд стилів

"

" При роботі зі стилями в Word 97 використайте наступні нові можливості:

"

" В випадку застосування нового форматування до тексту автоматичні створюється новий стиль.

" В випадку модифікації форматування тексту відповідні модифікації автоматичні вносяться в визначення стиля.

" Список стилів на панелі форматування містить зразки стилів.

"

" Майстер листів

"

" Майстер листів дозволяє легко і швидко створити потрібний листа шляхом вибору готових елементів листа. Крім Того, раз введені відомості про адресата (ім'я, прізвище, адреса, посада і т. П.) автоматичні зберігаються. При створенні наступного листа цьому адресату достатньо буде вибрати його ім'я з списку; всі інші дані будуть додані автоматичні.

"

" Помічник

"

" Новий засіб Office 97 - помічник - використає технологію IntelliSense™. Його основне призначення - автоматичне надання рад і довідкових відомостей, що можуть знадобитися по ходу виконання задачі. Наприклад, якщо помічник вирішить, що ви збираєтеся розпочати створення листа, те запропонує запустити майстра листів. Помічник є основним засобом отримання довідкових відомостей про роботу в Word 97, а також рад по підвищенню ефективності роботи, наочних прикладів і покрокових інструкцій по виконанню конкретних задач.

"

"

" Перевірка правопису

"

" Нижче перераховані основні засоби перевірки правопису і правки тексту, що використаються в Word 97.

" Таблиці, межі і заливка

"

" В Word 97 з'явилися наступні засоби, що спрощують роботу з таблицями, межами і заливкою.

"

" Таблиці

"

" Засіб Опис

" Малювання* таблиць Дозволяє створювати таблиці - стовбчики, рядка і осередка, - малюючи їх з допомогою миші, як олівцем. Тепер окремі осередки таблиці можуть мати будь-яку ширину і висоту.

" Ластик Дозволяє легко усунути межу будь-який осередка, рядка або стовбчика таблиці, що дасть той же ефект, що і об'єднання осередків. В попередніх версіях Word можна було об'єднувати тільки осередки, що знаходяться в одному рядку. В Word 97 можна об'єднувати будь-які сусідні осередки - як по вертикалі, так і по горизонталі.

" Вирівнювання по вертикалі Дозволяє швидко вирівняти вміст виділених осередків таблиці по верхньому або нижньому краю або по середині осередка, використовуючи кнопки вирівнювання, розташовані на панелі інструментів. Якщо текст в осередках орієнтований вертикально, призначення цих кнопок міняється автоматичні: використайте їх для вирівнювання по верхньому або нижньому краю або по центру осередки.

" Вертикальна орієнтація тексту Дозволяє розмістити вертикально (з поворотом на 90 градусів) текст в осередках таблиць, написах і рамках. Цей засіб може виявитися дуже корисним при створенні наклеек, а також друкованих документів, що містять відомості про авторські права і т. П., розташовані вертикально.

" Модифікація розміру рядка таблиці Дозволяє регулювати висоту будь-який рядка безпосередньо в таблиці шляхом пересування межі рядка вверх або вниз подібно тому, якомога змінити ширину стовбчика Якщо при пересуванні утримувати нажатой клавішу ALT, на вертикальній линійці буде показана фактична висота рядка.

" Межі і заливка

"

" Засіб Опис

" Нові типи меж Для оформлення документів пропонується більш 150 різноманітних типів меж, в тому числі объемные межі і межі, складатися з декількох ліній, що особливо популярні в професійних документах.

" Межі сторінок Дозволяє створити межу навколо кожної сторінки. В доповнення до 150 нових типів меж пропонуються більш 160 типів графічних меж сторінки. Також існує можливість настройки меж сторінок. Наприклад, можна: і Задати свій тип межі для кожного краю сторінки; і Помістити колонтитули всередину межі; і Оформити першу сторінку не так, як інші.

" Межі тексту Дозволяє застосувати межі до окремих слів і символів всередині абзаца. При Цьому можна використати будь-які наявні типи меж. Наприклад, це істотно спрощує створення меж навколо заголовків.

" Заливка тексту Дозволяє виділити найбільш важливі фрагменти документа, до яких слідує привернути увагу інших користувачів. В Word 97 заливку можна застосувати не тільки до всього абзаца, але і до окремих слів і символів всередині абзаца. При Цьому можна використати будь-які наявні типи заливки.

RSSСтраница 1 из 3 [Всего 3 записей]1 2 3 »

При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100