Табличні програми

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Информатика, IT
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=13178 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

Часто під час обробки даних треба зобразити їх у вигляді таблиці. Проводячи розрахунки над даними, які подані в табличній формі широко використовують спеціальні програми для роботи із електронними таблицями. Іноді такі програми називають табличними процесорами.

На екрані дисплея електронна таблиця має вигляд прямокутника - матриці, що складається з колонок і рядків, які перетинаючись утворюють клітинки. Кожна колонка та рядок мають ідентифікатор, так, що кожна визначається однозначно.

У клітинки поміщують числа, математичні формули і тексти. На даний момент найпопулярнішим табличним процесором є табличний процесор Microsoft Excel для Windows

У таблиці Excel можна вводити два типи даних: константи, та формули

" Константи поділяються на три категорії: текст, числові значення, значення дат та часу.

" Текстові значення можуть містити будь-які символи. Для введення тексту виділіть комірку, наберіть на клавіатурі потрібний текст та натисніть клавішу "Enter" Для відображення в одній комірці кількох рядків тексу використовуйте команду ФорматЯчейкиПереносить по словам.

" Числові значення можуть містити тільки цифри від 0 до 9, спеціальні символи +, -, Е та інші числові символи, числові значення вводять аналогічно до текстових.

" Дату та час можна ввести у вигляді запропонованих форматів Excel.

" Більшість команд в процесорі активні при виділених комірках, або діапазоні комірок. Для виділення діапазону натисніть на комірку, яка буде початком вашого діапазону, приведіть вказівник біля правого нижнього кута виділеної комірки, натисніть на ЛКМ, та не відпускаючи кнопку захопіть потрібний вам діапазон комірок.

У процесорі активні всі команди властиві стандартним командам у стандартних програмах Windows, я і всі стандартні програми процесор використовує буфер обміну, тобто присутні команди Вставить, Копировать. Процесор також містить властиву стандартним програмам панель інструментів, можливе використання різноманітних функцій, графіків, діаграм, та багато різноманітних операцій, котрі значно полегшують та автоматизують процеси обчислення у табличному процесорі. Також в таблицях Excell можливе заповнення фону комірок, діапазону комірок різноманітними кольорами, використання вже готових форматів таблиць.


При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100