Windows ХР

Рефераты, курсовые, дипломные, контрольные (предпросмотр)

Тип: Реферат. Файл: Word (.doc) в архиве zip. Язык: Украинский. Категория: Информатика, IT
Адрес этого реферата http://referat.repetitor.ua/?essayId=13484 или
Загрузить
В режиме предпросмотра не отображаются таблицы, графики и иллюстрации. Для получения полной версии нажмите кнопку «Загрузить». Рефераты, контрольные, дипломные, курсовые работы предоставляются в ознакомительных целях, не для плагиата.

WINDOWS XP

Давно вже можна було почути про нову версію Windows під кодовою назвою Wistler. Колись навіть були благі наміри взятися до тестування бета версії, але вони кудись зникли після того як з'ясувалося, що за те задоволення щей гроші потрібно платити. Десь близько 50 вічнозелених чи може трохи більше (а може, й менше). Уявляєте собі - Ставиш на машину таке "глюкаво" ( а то була ще перша бета-версія), шукаєш у ньому помилки, потім пишеш тритомник про виявлення хиби - і за все це ще й грошики платити треба! А скільки пива на роботу біля того страховиська піде? А нервів? І хто би то мав компенсувати?

Інсталяція

Пам'ятаєте, мабуть, цю сакральну фразу: мовляв, тепер можете собі відкинутися на спинку крісла - і розслабитися, бо Найкраща-В_Світі-Віндоза сетапляється. Я собі стопядесят рази казав, що треба було попереджувати юзерів, щоби брали собі бодай розкладачку, а не крісло. Погодьтеся, за тих півгодини, що потрібно були для інсталяції Windows 98, можна було б нормально виспатися. Добра новина для сисадмінів: коли "кватирки" XP надійдуть у продаж, можна буде нормально компенсувати години, просиджені вночі за стягуваням з варезних ftp нових потчів. Тільки керівництво треба розкрутити на зручну розкладачку, або краще - гамак.

Так от... вибачайте за ліричний відступ. Windows 2000 саме з цієї операційної системи було запущено setup.exe Мушу визнати свою помилку: аварійної дискети у мене не було, наявний лише був цидюк із 2k, який мав недосліджену можливість бутитися. На диво, система, досить грамотно скопіювавши файли, вивантажила мої 200-ті кватирки, спитала (!) на якому диску ви хотіли би бачити, коректно відформатувала нерозбитий розділ і навіть створила на ньому файлову системеу NTFS, на якому знову ж преспокійненько стала.

Преспокійненько - це десь близько 55 хвилин. Порахуємо ще наявні 192 метри оперативки і розігнаний до 700MHz целероз. Уявляю що робилося б на повільнішій машині! А якщо на голий диск ставити? Можна собі весело поспати! Варто відзначити, що інсталяція досить проста і не потребує якихось надзвичайних навичок, не задає при цьому якихось хитрих запитань. Машина не зависала на півгодини, правда, час від часу поморгувала монітором так, що в мене завмерало серце: вбити ОС на жорсткому диску - півбіди, а от як ще монітор покалічити!

Перші враження

Після того як завантажилось ядро системи, вона пропонує вибрати собі логін. На відміну від NT ( та й 98-х "кватирок" теж), тут передбачено веселіший інтерфейс і, як на перший погляд, вищий рівень захисту. Який той є насправді, покажуть час і кул-хацкери. Нам пропонується кілька облікових захистів (холера коли ті "кватирки" українською з'явиться?) у вигляді кольорових аеродинамічних гудзиків. Характерна риса - є "посада" адміністратора

Перше враження від системи, коли вона вже завантажилася повністю, - з роздільною 800х600 тут нема що робити. Старт - меню займає майже половину екрану, зі столу зникли обов'язкові у попередніх версіях іконки My Computer, My Documents, Network Neighborhood які тепер в Старт - меню. Але це все можна змінити полазивши по "настойках". Зате з'явилася нова версія Кошика. Цікавою є можливість на нові вікна натягувати шкіру старих, (при цьому інтерфейс стає таким самим, як у, скажімо, Windows 2000) або скачати чи купити в Інтернеті щось на свій смак.

Зміни на краще

З'явився новий Task Manager, що можна вважати прогресом. Дозволяє без попереджень викидати з пам'яті нахабні програми, які намагаються зжерти всі ресурси.

А ще казали ( при інсталяції, щоби користувач не нудьгував, якщо до того добре виспався, або над головою стоїть пильний шеф, з'являються картинки такі з купою дурниць), що нема проблем зі старими досівськими програмами, які не працювали під w2k або 98-ма вікнами. До речі розробники переконували, що у нові системи можна буде ін сталювати компоненти на вибір. Тобто з'явиться більше тих, кого буде пропустити при інсталяції.

Ще в новій версії від Windows з'явилося багато "прибамбасів", обновилися мультемедійні програми такі як Windows Media Player, Windows Movie Maker і ще багато інших.

Висновок

Нова операційна система від Microsoft мало чим відрізняється від попередніх версій Windows окрім інтерфейсу який став більш кольоровий. Система менше зависає, але з'їдає більше ресурсів. Тут є багато приємних дрібниць і також зовсім неприємних недоліків (що характерно для Windows). Загалом ОС працює нормально деколи навіть швидше чим в Windows 2000, до речі на платформі якої Windows XP зроблений.

Я довго я думав що написати про нового "монстрика" від Microsoft аж доки не перерив всю хату і не найшов газету ПОСТУП з рубрикою "комп'ютерних технологій" з якої я добув майже всю інформацію. До речі реферат я друкував саме на Windows XP.

Список літератури

1. Газета ПОСТУП (№131 (789), четвер 30 серпня-5 вересня 2001 року), рубрика - Поступ комп'ютерних технологій "Новий монстри від дядька Білла: купа галасу навколо дрібниць"- Юрко БАНЗАЙ.


При любом использовании материалов сайта обязательна гиперссылка на сайт «Репетитор».
Разработка и Дизайн компании Awelan
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100